Betonavimas paslaugos

Gridu betonavimas Vilniuje

UAB Jumosta paslaugos: Betonavimo darbai. Teikiame Šildomu grindų betonavimas, Pramoniniu patalpų betonavimas, Aikšteliu betonavimas ir kitu betonavimo darbu paslaugas.

Kodėl Mes? 

►  Atliekame grindų betonavimo darbus jau daugeli metų ir turime sukaupę didžiule patirti betonavimo darbuose.
►  Betonuojame grindis
pramoniniuose pastatuose, gyvenamosiose patalpose, individualiuose namuose ar daugiabučiuose pastatuose. Atliekame lauko betonavimo darbus. Galime paruošti pagrindus betonavimo darbams.
►  Dirbame su modernia, šiuolaikine įranga. Mūsų patyrę darbuotojai greitai ir kokybiškai atlieka visus betonavimo darbus. 

Kas mes esame?

ii,
"Grindu betonavimas Vilniuje" Esame vieni pirmųjų Lietuvoje kurie pradėjo dirbti pagal naujausias betonavimo technologijas su pažangiausia Vokiška įranga. Stengiamės, kuo daugiau sužinoti apie visas atsirandančias betonavimo naujoves, kad galėtume jas pasiūlyti savo užsakovams ir tuo pačiu gerindami betonavimo darbų kokybę.
Pagrindinis mūsų darbo profilis yra betoninių grindų, aikštelių, gamybiniu pastatų, angaro grindų paruošimas ir betonavimas. Mes dirbame su šiuolaikine vokiška įranga, kurią aptarnauja kvalifikuoti įmonės darbuotojai, pagal naujausias betonavimo technologijas. Tai duoda mums galimybę kokybiškiau ir greičiau atlikti visus numatytus betonavimo darbus, pasiekti aukšta darbo kokybę,  ir tuo pačiu patenkinti visus užsakovų poreikius.

,,UAB Jumosta,, specialistai jums padės

Jei negalite apsispręsti? Palikite užklausą dabar arba susisiekite su mumis telefonu 8 605 71199, kad galėtume įvertinti darbų apimti ir pasiūlyti geriausia kainą.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą